خانه / اخبار / نامه عده کثیری از آزادگان به رهبر انقلاب

نامه عده کثیری از آزادگان به رهبر انقلاب

گروهی از آزادگان سرافراز کشور که از زمان انقلاب تا به حال همیشه نشان داده اند که پیرو ولایت فقیه و پا به رکاب برای دفاع از دین و انقلاب هستند، نامه ای را برای رهبری بمنظور تشکیل تیپ زینبیون نوشته اند که انشالله به دست رهبرمان برسد.

سایت جامع آزادگان: چند روزی است که اخبار شهادت تعداد زیادی از مدافعان حرم در جبهه سوریه و عراق منتشر میشود. هم خوشحالیم هم ناراحت. ناراحت از این بابت که دست گل های جوان میهن اسلامی مان پرپر میشوند و با خانواده های آنان همدردی میکنیم؛ و خوشحال به دلیل اینکه این جوانان عزیز برای آرمانی بی نظیر یعنی دفاع از حریم ائمه اطهار و نابودی کفر به مقام والای شهادت میرسند. حال گروهی از آزادگان سرافراز کشور که از زمان انقلاب تا به حال همیشه نشان داده اند که پیرو ولایت فقیه و پا به رکاب برای دفاع از دین و انقلاب هستند، نامه ای را برای رهبری بمنظور تشکیل تیپ زینبیون نوشته اند که انشالله به دست رهبرمان برسد.

با توجه به این که انقلاب اسلامی ایران در حال گذر از پیچ خطرناک تاریخی خود میباشد، کلیه دشمنان دین و انقلاب در قالب گروه های تکفیری، القاعده، داعش و… سازماندهی و با عملیاتهای انتحاری و تخریب و تسخیر اماکن مذهبی، تاریخی و متبرک امانت های گرانقدر نبی مکرم اسلام(ص) و اهل بیت عصمت و طهارت در سرزمینهای مقدس اسلامی را دارند و با ایجاد جنگهای قبیله ای و طایفه ای و جمع آوری کلیه اعضای خود از فراسوی مرزها و در داخل نیز با استفاده از عناصر سست و مصلحت اندیش دست دوستی و برادری با دشمنان دیرینه انقلاب اسلامی را دارند.

برای گذراندن از پیچ خطرناک تاریخی باید با خون از ارزشهای استوار انقلابی پاسداری نمود؛ در این راستا آزادگان سرافراز ایران اسلامی که ذخیرهای این انقلاب و نظام و هشت سال دفاع مقدس میباشند با تشکیل تیپ زینبیون پا در رکاب آماده جان فشانی در دفاع از حریم ولایت و امامت منتظر اذن امام عزیزمان هستیم تا طومار زندگی دشمنان داخلی و خارجی را در هم بپیچانیم.

*بدریون

Print Friendly

مطالب مرتبط :


ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلد های الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

بازگشت به بالا