خانه / اخبار / زندگی خلبان جنگنده نیروی هوایی در «پرواز در ارتفاع صفر»
زندگی خلبان جنگنده نیروی هوایی در «پرواز در ارتفاع صفر»

زندگی خلبان جنگنده نیروی هوایی در «پرواز در ارتفاع صفر»

تهیه کننده سریال «پرواز در ارتفاع صفر» گفت: قصه ما درباره زندگی خلبان جنگنده نیروی هوایی در دوران جنگ و سرداری است که در حال حاضر نیز زنده است و ما بدون اشاره به نام او نگاهی به زندگی‌اش خواهیم داشت.

«محمد نشاط» تهیه کننده سریال «پرواز در ارتفاع صفر» گفت: در حال حاضر مرحله پیش تولید را می‌‌گذرانیم و به احتمال فراوان تا پایان آبان ماه سریال را کلید بزنیم.

وی ادامه داد: تاکنون ۵ قسمت از «پرواز در ارتفاع صفر» بازنویسی نهایی شده است و طبق قراردادی که داریم تعداد قسمت‌های سریال از ۷ قسمت بیشتر نخواهد شد.

این تهیه کننده همچنین درباره قصه این سریال بیان داشت: قصه ما درباره زندگی خلبان جنگنده نیروی هوایی در دوران جنگ و سرداری است که در حال حاضر نیز زنده است و ما بدون اشاره به نام او نگاهی به زندگی‌اش خواهیم داشت.

نشاط در ادامه با اشاره به انتخاب بازیگر نقش اصلی این سریال، عنوان داشت: معتقدم اگر از بازیگران نام آشنا و چهره استفاده نکنیم، قطعا ماحصل کار برای مخاطب باورپذیرتر خواهد بود. اما از طرفی مخاطب تا چهره بازیگر را نشناسد با نقش او هم ارتباط برقرار نمی‌کند و شاید سریال برایش جذابین دنبال کردن را نداشته باشد. بر همین اساس بازیگر نقش اصلی‌مان از چهره‌های تلویزیونی خواهد بود که مخاطب نیز او را دوست خواهد داشت.

وی درباره لوکیشن‌های «پرواز در ارتفاع صفر» نیز گفت:  از لوکیشن‌های اصلی‌مان می‌توانم به پایگاه یکم شکاری مهرآباد، خانه‌ای سازمانی در همان حوالی و … اشاره کنم. همچنین به دلیل اینکه هواپیمای مورد نظرمان در اصفهان قرار دارد، برای بخش پرواز به اصفهان سفر خواهیم کرد.

به گزارش فارس، پیشتر قرار بود تا محمدحسین مهدویان این سریال را کارگردانی کند،‌ اما به دلیل تغییرات مدیریتی در مرکز امور نمایشی سیما کارگردانی «پرواز در ارتفاع صفر» به عبدالحسن برزیده سپرده شد که تاکنون در حوزه دفاع مقدسی آثاری را کارگردانی کرده است.

این سریال بنا به سفارش مرکز امور نمایشی سیما در حوزه دفاع مقدس و در موسسه هدیه فیلم تولید می‌شود.

خبرگزاری فارس

Print Friendly

مطالب مرتبط :


ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلد های الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

بازگشت به بالا