خانه / اخبار / دختر یک فرمانده شهید فیلم‌ساز شد +عکس

دختر یک فرمانده شهید فیلم‌ساز شد +عکس

دختر شهید بابایی خاطرات همرزمان پدر را به تصویر می‌کشد.

به گزارش مشرق، مجموعه مستند «دیدار در آشیانه» بزودی در شبکه امید پخش می‌شود.

سلمی بابایی کارگردان و تهیه‌کننده این مجموعه در گفتگو با روابط عمومی مرکز اوج کودک و نوجوان گفت: دیدار در آشیانه یک مجموعه مستند ترکیبی است که با محوریت نوجوان و خاطرات خلبانان دوران دفاع مقدس ساخته می‌شود.

وی افزود: در قسمتهای مختلف این مجموعه گروهی از نوجوانان در آشیانه هواپیماهای شکاری و بمب افکن و در کنار خلبانانی که در سالهای دفاع مقدس هدایت آن ها را برعهده داشته اند؛ قرار می گیرند و سوالات خود را از ایشان می پرسند و از همین روست که رنگ و بوی پاسخ ها نیز کاملا متناسب با ذهن نوجوان است.

 دختر یک فرمانده شهید فیلم‌ساز شد +عکس
کارگردان «دیدار در آشیانه» تاکید کرد: فضای ایجاد شده بین خلبانان دفاع مقدس و نوجوانان امروز در میان مجموعه های تلویزیونی بی سابقه است و به گونه ایست که پیش بینی می‌کنیم ارتباط‌گیری رده سنی نوجوان با این برنامه بسیار موفقیت آمیز باشد.

وی گفت: ضبط ۲۶ قسمت «دیدار در آشیانه» به پایان رسیده است و هم اکنون در مرحله تدوین و صداگذاری است.

 دختر یک فرمانده شهید فیلم‌ساز شد +عکس
بابایی تاکید کرد: مجموعه تلویزیونی «دیدار در آشیانه» به سفارش مرکز اوج کودک و نوجوان و برای پخش در شبکه امید تهیه شده است و بزودی در کنداکتور پخش شبکه قرار خواهد گرفت.

گفتنی است؛ مجموعه تلویزیونی «دیدار در آشیانه» به تهیه‌کنندگی سلمی بابایی و کارگردانی سلمی بابایی و ونداد دوشن در شهریور و مهر ماه ۱۳۹۵ تولید شده است.

سلمی بابایی تنها دختر شهید عباس بابایی است که از سال ۹۳ فعالیت خود را در صنعت سینما و عرصه کارگردانی آغاز کرده است.

Print Friendly

مطالب مرتبط :


ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلد های الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

بازگشت به بالا