خانه / معرفی کتاب / روایت از دیگران / مروری بر تاریخچه و کارنامه تروریستی سازمان مجاهدین خلق
مروری بر تاریخچه و کارنامه تروریستی سازمان مجاهدین خلق

مروری بر تاریخچه و کارنامه تروریستی سازمان مجاهدین خلق

کتاب تبار ترور مروری است بر تاریخچه و عملکرد تروریستی سازمان مجاهدین_خلق (منافقین) که ضمن آنها به مردم کوچه و بازار حمله کرده و تنها و تنها ریش را علامت حزب اللهی بودن و مستحق مرگ بودن قلمداد می کردند. اینها منهای مسؤولانی بود که در هر شهر و به خصوص در تهران به شهادت رسیدند. جالب است که بسیاری از مطالب این کتاب بر اساس منابع خود منافقین تهیه و تدوین شده است.

کتاب حاضر به دوبخش کلی تقسیم می‌شود. بخش اول که شامل ۴ فصل می‌باشد، شامل پیدایش سازمان مجاهدین خلق(منافقین) و تقابل آنها با نظام حاکم، قبل و بعد از انقلاب اسلامی تا شروع مبارزات مسلحانه می‌باشد. بخش دوم نیز که شامل ۳ فصل است، به علل و چگونگی مبارزه مسلحانه، ترور شخصیت‌های رده اول و دوم نظام، ترور مردم عادی و سایر اقدامات تروریستی سازمان اشاره دارد.

در فصل دوم از بخش دوم کتاب، شرح عملیات‌های تروریستی شخصیت‌های سیاسی‌مذهبی مشهور کشور، همچنین خلاصه‌ای از زندگی‌نامه این افراد به علاوه بخشی از مطالب و اسناد مربوطِ مندرج در نشریه مجاهد(نشریه منسوب به سازمان مجاهدین خلق)، آورده شده است.

فصل سوم از بخش ۲ مربوط به عملیات‌های تروریستی علیه مسئولان رده‌های میانی نظام و شهروندان عادی و فصل چهارم از این بخش، عملیات‌های تخریبی سازمان مجاهدین خلق علیه ساختمان‌ها، اماکن و اموال عمومی و خصوصی را شرح داده شده است.

مروری بر تاریخچه و کارنامه تروریستی سازمان مجاهدین خلق

نویسنده : صادق کوشکی

Print Friendly

مطالب مرتبط :


ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلد های الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

بازگشت به بالا