خانه / اخبار / یکی از فرماندهان لشکر ۲۵ کربلا:خون شهید حججی نهال انقلاب را آبیاری می‌کند

یکی از فرماندهان لشکر ۲۵ کربلا:خون شهید حججی نهال انقلاب را آبیاری می‌کند

یکی از فرماندهان لشکر 25 کربلا

یکی از فرماندهان لشکر ۲۵ کربلا گفت: شهدای ما در جریان دفاع مقدس برای بازگشایی راه حرم می‌رفتند و به مقام رفیع شهادت نائل می‌آمدند اما شهدای مدافع حرم برای اصل حرم به میدان می‌روند و شهید می‌شوند.

دکتر اسحاق صلاحی از فرماندهان لشکر ۲۵ کربلا در دفاع مقدس در گفت‌وگو ایسنا، افزود: شهید حججی مورد لطف خداوند بوده و با شهادتش عزت بیشتری کسب کرد و نحوه زندگی و شهادتش درس‌های بزرگی برای مردم است.

وی با بیان اینکه خون شهید حججی نهال انقلاب را آبیاری می‌کند، تصریح کرد: این اتحاد و یکپارچگی کشورمان نشان‌دهنده عزت شهداست و نیت پاک شهید حججی بار دیگر وحدت ملت ایران را به رخ جهانیان کشید.

یکی از فرماندهان لشکر ۲۵ کربلا بابیان اینکه جوانان امروزی با بصیرت خود هم امام شناسی و هم‌زمان شناسی مناسب دارند، تصریح کرد: شهیدان پرچم‌داران واقعی اسلام هستند و همواره تلاش می‌کردند ضمن بصیرت دادن به هم‌رزم‌هایشان، کارها را مدیریت کنند.

وی بابیان این‌که شهدای مدافع حرم دارای جایگاه و رتبه ویژه‌ای هستند، افزود: شهدای ما در جریان دفاع مقدس برای بازگشایی راه حرم می‌رفتند و به مقام رفیع شهادت نائل می‌آمدند اما شهدای مدافع حرم برای اصل حرم به میدان می‌روند و شهید می‌شوند.

صلاحی با تأکید بر اینکه اگر شهادت نبود انقلاب نیز نبود گفت: همان‌گونه که شهدا سبب شکل‌گیری و پیروزی شده‌اند مدافعان حرم نیز برای ما امنیت و آسایش به ارمغان آورده‌اند پس ما باید در تمامی لحظات خود را مدیون خانواده آن بزرگواران بدانیم.

Print Friendly

مطالب مرتبط :


ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلد های الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

بازگشت به بالا