خانه / اخبار / تغییرات جدید در جایزه کتاب سال شهید غنی‌پور

تغییرات جدید در جایزه کتاب سال شهید غنی‌پور

دبیر هفدهمین دوره جایزه کتاب سال شهید حبیب غنی‌پور ضمن اعلام اسامی داوران، درباره تغییرات ایجاد شده در این دوره توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش تسنیم، محمد ناصری، دبیر هفدهمین دوره کتاب سال شهید حبیب غنی‌پور، با اشاره به تغییرات اعمال شده در این دوره جایزه، گفت: در سال‌های اخیر کارهای خوب و قابل توجهی در حوزه ادبیات انقلاب اسلامی و دفاع‌مقدس منتشر شده و بستر مناسبی برای نگارش این دست از آثار فراهم شده است.

وی افزود:توانایی آثار با این موضوع به اندازه‌ای است که می‌تواند با کارهای داستانی با موضوع آزاد، رقابت کند؛ از این جهت در هفدهمین دوره جایزه شهید غنی‌پور ۲ بخش رمان با موضوع آزاد و بخش رمان با موضوع دفاع‌مقدس و انقلاب اسلامی ادغام شده است.

وی همچنین به اسامی داوران در این دوره اشاره کرد و گفت: تمام داوران این دوره نیز از میان شورای نویسندگان مسجد جوادالائمه(ع) انتخاب شده‌اند. در بخش کودک ناصر نادری، محمدحسن حسینی و شهرام شفیعی داوری آثار را برعهده خواهند داشت. در بخش نوجوان نیز حبیب یوسف‌زاده، خسرو باباخانی و مصطفی خرامان و در بخش بزرگسال نیز احمد دهقان، ابراهیم زاهدی‌مطلق و گلعلی بابایی ارزیابی و داوری کارها را برعهده خواهند داش

Print Friendly

مطالب مرتبط :


ارسال یک پاسخ

ایمیل شما منتشر نمی شود.فیلد های الزامی علامت گذاری شده اند. *

*

بازگشت به بالا