خانه / درباره ما

درباره ما

رویدادی شیرین و خاطره‌انگیز که در بیست‌وششم مرداد ۱۳۶۹ به وقوع پیوست و شهد پیروزی را در کام ملت بزرگ ایران ریخت. روزی که آغوش گرم ملت پذیرای تن‌های رنجور فرزندان سرافراز خود شد. روزی که وعده خداوند محقق شد و مؤمنان و صابران به نصرت خداوند شادمان گردیدند.آزادگان که سابقه از ۲ تا ۱۰ سال مقاومت در زندان‌های صدام را در پرونده خود داشتند و شرایط بسیار سختی را پشت سر گذاشته بودند با دردهای طاقت‌فرسای جسمی و روحی زندگی تازه‌ای را آغاز کردند و انتظار این بود که مسئولان و متولیان امور ایثارگران موضوع سلامت و بهداشت آنان را جدی بگیرند و به آن رسیدگی کنند، انتظاری که برآورده نشد و حکایت همچنان باقی است.

در راستای رهنمودهای والای مقام معظم رهبری مبنی بر هرچه بهتر زنده نگه داشتن یاد، نام و خاطره دلاورمردان سال های ارزشمند دفاع مقدس و هم چنین پاسداشت فعالیت های این عزیزان علی الخصوص سید آزادگان” مرحوم سید علی اکبر ابوترابی ” بر آن شد یم تا با بهره گیری از فن آوری روز، نسبت به این امر مهم اقدام نماید. به همین منظور این پایگاه اینترنتی به راه انداخته شد تا بتواند برای کاربران و مخاطبان فرهنگ جبهه و مقاومت و آزادگی در دوران اسارت، منبعی جامع و کامل باشد.

   به لطف و یاری خداوند سبحان و با همراهی همکاران زحمت کش ، در حال حاضر سایت جامع آزادگان دفاع مقدس ( سجاد ) به نشانی  www.iran-pw.com به عنوان دایره المعارف مرجع در حوزه دفاع مقدس شناخته شده است و علاوه بر بازدیدهای زیادی که توسط کاربران از مطالب و محتوای این سایت به عمل می آید؛ مطالب زیادی از آن در سایت های مختلف داخلی و خارجی ،بازنشر می شودسایت جامع آزادگان(سجاد) از هرگونه مساعدت و یاری در جهت پیشبرد فعالیت این سایت دریغ ندارد، ولی حمایت و همراهی شما کاربران محترم، بهترین پشتیبان ما در ادامه این مسیر خواهد بود. پس در تکمیل بخش های مختلف سایت «سجاد» ما را یاری فرمایید تا با همکاری یکدیگر، بانک اطلاعات جامعی از خاطرات،آثار، عکس،فیلم و… اسارت فراهم سازیم و زمینه دسترسی آسان مخاطبان را به معارف غنی و الهی  از صحنه‌های اسارت مردان ما را در چنگال نامردمان بعثی عراق که رهبر فرزانه انقلاب ،به حق آن را دوران ” صبر و پایداری و عظمت روحی جوانمردان “نامیده اند؛فراهم سازیم.

سایت جامع دفاع آزادگان دفاع مقدس(سجاد)

سردبیر: امیرحسین دهقانی

روابط عمومی:بهرام فرزانه                                       ۰۹۳۶۱۶۴۳۹۸۹

Print Friendly
بازگشت به بالا